Tarasy i balkony

Poznaj szczegóły

Deska tarasowa drewniana

Drewno, jako podłoże tarasu, jest doskonałym wyborem z minimum dwóch istotnych powodów. Taras drewniany to rozwiązanie idealne pod kątem wytrzymałości, dlatego z powodzeniem posłuży na lata; z kolei drewno to jeden z najbardziej wdzięcznych materiałów stosowanych przez projektantów wnętrz, ponieważ świetnie komponuje się w przestrzeniach klasycznych, jak i nowoczesnych.

poznaj szczegóły

Poznaj szczegóły

Deska tarasowa kompozytowa

Alternatywą dla tarasów drewnianych są tarasy wykonane z deski kompozytowej. Główną zaletą wyróżniającą deskę kompozytową na tle drewnianej jest jej wysoka klasa niepalności Bfl-s1. Bezpieczna i mocna konstrukcja tarasu sprawia, że ten model jest coraz częściej doceniany w inwestycjach deweloperskich, hotelach, restauracjach i obiektach użyteczności publicznej.

poznaj szczegóły

Poznaj szczegóły

Gres tarasowy

Coraz częściej inwestorzy decydują się na wykończenie tarasów z płytami gres na wspornikach z regulowana głowicą. Takie rozwiązanie można spotkać w biurowcach, hotelach a także inwestycjach deweloperskich.
Rosnąca popularność płyt gres wynika z właściwości tego materiału. Gres jest materiałem mrozoodpornym i wytrzymałym na warunki atmosferyczne głównie dzięki swej niskiej nasiąkliwości (0,05-0,5%). Płyty zachowują stabilność wymiarową zarówno w przypadku wysokich, jak i ujemnych temperatur. Ponadto aby je utrzymać w czystości nie wymagają skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych.

poznaj szczegóły